Tájékoztatás a beiratkozásról!

A rendkívüli egészségügyi helyzetre való tekintettel a júniusra kitűzött alkalmassági és egyészségügyi vizsgálattal egybekötött személyes beiratkozás nem valósítható meg.

A beiratkozásra elektronikus úton van lehetőség. A folyamatot a felvételt nyert tanulók gondviselői / szülei indítják a saját (általános iskolai) KRÉTA hozzáférésükkel, illetve ennek hiányában ideiglenes regisztrációval.

Az iskola honlapjára és facebook oldalára feltett mellékletek segítséget adnak a megvalósításban.

Intézményünk lehetőséget ad, hogy a nyári időszakban az ügyfélfogadás napjain (szerdánként 8:00 – 12:00) beiratkozhassanak a felvett tanulóink. Hozd magaddal az általános iskolai bizonyítványodat, a személyi iratokat és a diákigazolvány igénylő lapot!

Természetesen az augusztusi beiratkozásnál szintén meg kell jelenni az alkalmassági és egyészségügyi vizsgálat miatt. A pontos dátumról a honlapon és a facebook oldalon tájékoztatjuk Önöket.

Kérünk mindenkit, hogy az ügyfélfogadáson csak a felvett diák és maximum egy hozzátartozó jelenjen meg!

Fehérgyarmat, 2020. június 22.