Szeretne érettségit szerezni?

Szeretne érettségit szerezni munka mellett, 2 év alatt, tandíj nélkül?

Jelentkezzen Hozzánk!

A Kisvárdai SZC Móricz Zsigmond Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Fehérgyarmat Iskola köz 2.  (régi Ipari)

felvételt hirdet a 2020/2021-es tanévre

Szakközépiskola 2 éves érettségire felkészítő, esti tagozatra

A jelentkezés feltételei:

A jelentkezőnek rendelkeznie kell iskolai rendszerű oktatásban szerzett

szakmunkásképzőben államilag elismert szakképesítéssel vagy

szakiskolai, szakközépiskolai OKJ-s bizonyítvánnyal.

A képzés sajátosságai:

Aki a jelentkezés feltételeinek eleget tesz, annak a kötelezően választandó, tehát az 5. vizsgatárgyból nem kell számot adnia a tudásáról. Ez azt jelenti, hogy a tanulók a négy kötelező vizsgatárgy sikeres érettségi vizsgája után megkapják az érettségi bizonyítványukat.

A kötelező vizsgatárgyak: magyar nyelv és irodalom, matematika, történelem, egy kötelezően választandó idegen nyelv (német nyelv).

Esti tagozaton heti három munkanapon, 16 órától tervezzük megszervezni az oktatást.

Esti tagozatos tanulói jogviszony esetén is igényelhető diákigazolvány.

Közoktatásban annak a tanévnek a végéig, amelyben a tanuló betölti a 20. életévét a tanuló után igénybe vehető a családi pótlék.

Jelentkezés:

2020. július 1-jétől fogadónapokon, szerdán 8-12 óráig

az iskola titkárságán (4900 Fehérgyarmat, Iskola köz 2.)

A jelentkezés a személyes iratok és a szakiskolai, szkközépsikolai OKJ-s bizonyítvány bemutatásával történik.

Az iskola titkárság telefonja: 06/44/510-072

E-mail: szakkepzofgy@gmail.com