Szakmai vizsgával kapcsolatos tájékoztató!

Tisztelt Kollégák! Tisztelt Szülők, Gondviselők! Kedves végzős Diákok!

A szakmai vizsgákról szóló JEF/36644/2020-ITM számú Egyedi Miniszteri Határozatnak megfelelően tájékoztatunk mindenkit a következőkben. A vizsgaidőpontok:

Az írásbeli vizsga megkezdése előtt legalább fél órával kell megjelenni a vizsgázónak.
A vizsgázók a belépésnél fertőtlenítő szerrel mossák le a kezeiket. Mindenki kap új szájmaszkot, gumikesztyűt a vizsgák idejére. Egy teremben maximum 10 tanuló fog vizsgázni, a közöttük lévő minimum 1,5 méter távolságot betartva. A vizsgák megkezdése előtt teljes fertőtlenítést végzünk az intézményben és minden vizsganap után újabb fertőtlenítés következik.
A gyakorlati vizsgákon a szakképesítésnek megfelelő munkaruházat viselése kötelező.
A szakmai vizsgatárgyak szóbeli vizsgarészei – a rendeletnek megfelelően – nem lesz megtartva.

Fehérgyarmat, 2020. április 30.

A JEF/36644/2020-ITM számú Egyedi Miniszteri Határozat megtekinthető vagy letölthető a csatolmányban!

Csatolmány: