Összefüggő szakmai gyakorlattal kapcsolatos tájékoztató!

Tisztelt Szülők, Gondviselők! Kedves Diákok!

Az összefüggő (nyári) szakmai gyakorlat, intézményünkben a következő napokon kerül lebonyolításra: 2020. június 16-tól (kedd) - 2020. július 3-ig (péntek), ez 14 nap. Valamint 2020. augusztus 24.-től (hétfő) 2020. augusztus 31-ig (hétfő), ez pedig 6 nap. A gyakorlat intézményünkben 6:00-tól 12:00-ig tart. A teljes gyakorlat 140 óra (20 nap x 7 óra), napi 7x45 perces tanórákkal.

Azok a tanulók, akik külső helyen teljesítik a gyakorlatot, vegyék fel a kapcsolatot a képző hellyel és egyeztessenek az időpontokkal kapcsolatosan.

Felhívnám figyelmüket, hogy amennyiben a tanuló nem teljesíti a gyakorlatot, úgy a tanév követelményeit nem teljesíti, évismétlésre lesz utasítva!

A csoportok maximum 10 fővel lesznek kialakítva, a gyakorlat az egészségügyi előírásoknak megfelelően lesz megszervezve.

A vizsgázók a belépésnél fertőtlenítő szerrel mossák le a kezeiket. Mindenki kap szájmaszkot és kesztyűt. Egy gyakorlati helyen maximum 10 tanuló fog dolgozni, a közöttük lévő minimum 1,5 méter távolságot betartva. Minden gyakorlati nap reggel előtt teljes fertőtlenítést végzünk az intézményben és minden nap végén újabb fertőtlenítés következik.

Az összefüggő (nyári) szakmai gyakorlat az összes 9.-es, 10.-es szakközépiskolai osztály és a 10.-es szakgimnáziumi osztály tanulóit érinti. Amennyiben kérdés merül fel ügyfélfogadási napunkon (szerdánként 8:00-12:00) személyesen lehet érdeklődni, valamint 06-44-510072 telefonon Vastag József gyakorlati oktatás vezetőnél és Simon Norbert műszaki vezetőnél.

Fehérgyarmat, 2020. június 2.